Політика конфіденційності

КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

Ця Угода визначає умови використання сайту zoskin.com.ua та правила продажу товарів в інтернет-магазині zoskin.

1. Основні визначення
1.1. Покупець — фізична особа або юридична особа, яка має намір замовити або придбати Товари або замовляє, що набуває або використовує Товари, що оформила Замовлення на сайті zoskin.com.ua.
1.2. Продавець — приватний підприємець, зареєстрований відповідно до законодавства України, який здійснює продаж товарів дистанційним способом.
1.3. При спільній згадці Продавець та Покупець також називаються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».
1.4. Адміністрація сайту – правовласник сайту zoskin.com.ua.
1.5. Магазин – інтернет-магазин zoskin.

1.6. Сайт — справжній веб-сайт zoskin.com.ua. “, доступний за адресою “ zoskin.com.ua. ”. На сайті будь-який Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом та цінами, вибрати певний Товар, спосіб оплати та доставки Товарів, оформити Замовлення за допомогою мережі Інтернет або зробити Замовлення телефоном або електронною поштою.

1.7. Товар — річ, яка не вилучена та не обмежена у цивільному обігу та представлена ​​до продажу за допомогою розміщення у відповідному розділі сайту zoskin.com.ua. Предметом купівлі-продажу можуть бути лише Товари, купівля яких підтверджена співробітниками Продавця за телефоном, у порядку, передбаченому п. 3. цієї Угоди.

1.8. Замовлення — оформлений запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною в запиті адресою Товарів, вибраних на сайті zoskin.com.ua, надісланий через мережу Інтернет та/або повідомлений Покупцем Продавцю за телефоном.

1.9. Кур'єрська служба доставки — транспортна компанія, яка здійснює доставку Товарів згідно із Замовленням Покупця.

1.10. Інформація - інформація, що надається Покупцям Сайту текстового або графічного характеру. Інформація призначена для повнолітніх дієздатних громадян та не повинна використовуватись іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. Інформація може містити елементи реклами діяльності особи (осіб), які на законних підставах здійснюють роздрібну торгівлю, надання послуг тощо.

2. Загальні положення
2.1. Ця Угода є договором-офертою між Продавцем та Покупцем.
2.2. Ця Угода про використання Сайту укладається між Продавцем та будь-яким Покупцем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів Сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов та положень цієї Угоди. Продавець і Покупець разом називаються «Сторонами».
2.3. Замовляючи Товари в порядку, визначеному цією Угодою, Покупець погоджується з цією Угодою.
2.4. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. У разі незгоди Покупця із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів та сервісів Сайту.

3. Оформлення та терміни виконання замовлення
3.1. Замовлення Покупця може бути оформлене за телефоном та/або за допомогою Інтернету.

3.1.1. При оформленні Замовлення телефоном Покупець підтверджує, що ознайомлений з цією Угодою, та надає співробітнику Продавця інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.
3.1.2. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар та надсилає сформоване Замовлення Продавцю за допомогою мережі Інтернет.
3.2. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем за телефоном, включаючи дату та час доставки Товару.
3.3.Обробка замовлення складає від 1 до 2 днів. Вказані дата та час залежать від району доставки та часу, необхідного для обробки Замовлення.
3.5. У разі виникнення у Покупця питань щодо властивостей та характеристик Товару перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця за телефоном.

4. Доставка
4.1. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати та часу доставки, погоджених Сторонами у порядку, передбаченому п. 3.3. Проте цієї Угоди, проте, затримки у доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
4.2. Способи доставки: Нова Пошта
4.2.1. Доставка здійснюється Кур'єрськими службами доставки. Кур'єрську службу обирає покупець. Доставку оплачує Покупець згідно з тарифами обраної служби.
4.3. При доставці замовлені Товари вручаються Покупцю або особі, зазначеній як одержувач у Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем та/або Одержувачем, яка надала довіреність на право отримання Товару.
4.4. При передачі Товару Покупцеві проводиться його перевірка за кількістю, якістю (видимими недоліками), комплектністю, а також відповідно до його Замовлення Покупця.

5.Умови повернення товару, придбаного в нашому магазині
5.1. Якщо в отриманій посилці Ви виявили шлюб, обов'язково зв'яжіться з нашими менеджерами з мобільного зв'язку.
5.2. Повернення приймається ТІЛЬКИ у разі шлюбу надісланого товару або у зв'язку з помилкою збирача замовлення, але тільки на аналогічну модель!
5.3. Оплата пересилання повернення ТІЛЬКИ у разі шлюбу здійснюється нами!
5.4. У посилці з поверненням ОБОВ'ЯЗКОВО має бути вкладена записка з причиною повернення та вашими даними для зв'язку. Якщо записки не буде повернення буде відправлено назад і не сплачено!
5.5. Усі посилки без записки та попереднього погодження з менеджерами залишаться на Новій Пошті та оброблені не будуть!

6. Оплата товару
6.1. Ціна Товару вказується поряд із певним найменуванням Товару на сайті zoskin.com.ua.
6.2. Ціна Товару, вказана на сайті zoskin.com.ua, може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна Товару, щодо якого Покупцем оформлено Замовлення, не підлягає зміні.
6.3. Оплата Товару Покупцем провадиться в 100% передоплаті, або часткова передплата у розмірі 200 грн.


7. Відповідальність сторін
7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Магазині.
7.2. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли внаслідок:
– неправильне заповнення Замовлення, в т. ч. неправильне зазначення персональних даних;
- Неправомірних дій третіх осіб.
7.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, вказаних при оформленні Замовлення в Магазині.
7.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити та запобігти розумним заходам.

8. Торгові марки
8.1. Всі торгові марки та назви, на які даються посилання у матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

9. Конфіденційність та захист персональної інформації
9.1. Надання інформації Покупцем:
9.1.1.Під час оформлення Замовлення на сайті zoskin.com.ua Покупець надає про себе таку інформацію: Ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону, логін.
9.2. Використання інформації, наданої Покупцем та одержуваної Продавцем:
9.2.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;
9.2.2. Продавець має право спрямовувати Покупцеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він повинен відмовитись від отримання такої розсилки, надіславши відмову на електронну пошту сайту zoskin.com.ua
9.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:
9.3.1. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем.
9.3.2. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих та застосовних вимог закону.
9.4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті у загальнодоступній формі.