Обмін та повернення

Відповідно до Закону України, ми компанія "ZO Skin" надаємо кожному нашому покупцю право повернути продукцію, яка не відповідатиме якісним характеристикам, обіцяним в описі.
Законні гарантії
Згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну. Претензії щодо якості товару приймаються лише у момент отримання товару. Уважно оглядайте замовлення у присутності кур'єра або у відділенні кур'єрської служби, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або замовлення не відповідає, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо.

Споживач має право на обмін або повернення товару належної якості протягом 14 днів після покупки, за умови:
  • обмін або повернення товару належної якості провадиться якщо він не був у використанні.
  • збережений товарний вигляд, не порушена цілісність пакувальних матеріалів, упаковки.
  • наявність повної комплектації.
  • необхідно надати документ, що підтверджує покупку
  • повернення вартості товару, за погодженням з клієнтом, здійснюється протягом 7 днів після отримання товару магазином.
Для узгодження процедури обміну або повернення товару необхідно зв’язатися зі співробітником магазину в робочий час:
  • на адресу uazoskin@gmail.com
  • або за телефоном +38 099 188 22 30 (з 9:00 до 18:00 щодня)

Які товари можна обміняти?
У каталозі нашого магазину представлено велику кількість найменувань із різних категорій. Ми надаємо можливість повернути отриманий товар протягом 72 годин з моменту отримання замовлення, якщо: товар відсутній у списку винятків до вищезгаданого Закону; властивості продукції можуть вважатися невідповідними; вміст посилки (кількість та вид продукції) не відповідає обумовленому при оформленні замовлення; продукція не користувалася після відкриття пакування; зовнішній вигляд товару відповідає первісному (збережена фірмова упаковка, вкладки); товар відповідає позиції, набутій у нас. Зверніть увагу: насправді кольори/обсяг продукції можуть відрізнятися від кольорової гами/обсягу продукції з зображень, які Ви бачите на сайті. Це залежить від кольору дисплея телефону або комп'ютера.