Освітлювальна програма з відновленням текстури, Zein Obagi


Призначення: антизріковий, від зморшок, розгладження, освітлення, зміцнення
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: професійна
Тип шкіри: всі типи
Країна ТМ: США
Зроблено у: США
Об'єм: 4 засоби


Програма ZO Skin Health Skin Brightening Program + Texture Repair містить косметичні засоби для освітлення шкіри і відновлення її текстури, що не містять гідрохінону. Комплексне використання засобів дозволяє поступово розгладити шкіру, вирішити проблеми гіперпігментації і отримати рівний, сяючий тон шкіри. Основними активними компонентами виступають ретинол, вітамін С і антиоксиданти.

Програма може застосовуватися:

  • для боротьби з гіперпігментацією після інтенсивної терапії з гідрохіноном або у разі її протипоказання;
  • після закінчення лікування з гідрохіноном протягом 4-5 місяців;
  • у разі, якщо основна мета-рівний, здоровий і сяючий тон шкіри;
  • для зменшення прояву дрібних і глибоких зморшок.
В наборі:

  1. Освітлюючий крем для обличчя з ретинолом ZO Skin Health Retinol Skin Brightener 1%, 30 мл
  2. Крем для контролю пігментації шкіри обличчя і тіла без ретинолу ZO Skin Health Brightalive, 30 мл
  3. Крем для обличчя з вітаміном А ZO Skin Health Wrikle + Texture Repair 0,5% Retinol, 30 мл
  4. Щоденний стимулюючий крем для всіх типів шкіри ZO Skin Health Daily Power Defense, 30 мл
1. Освітлюючий крем для обличчя з ретинолом ZO Skin Health Retinol Skin Brightener 1% призначений для шкіри з гіперпігментацією та фотопошкодженнями. Може використовуватися як перший етап в лікуванні гіперпігментації, або в якості підтримуючого засобу після закінчення курсу лікування. Може використовуватися для шкіри будь-якого відтінку. Засіб відрізняється інтенсивною багато-активною формулою, яка зменшує почервоніння і нівелює негативний вплив факторів навколишнього середовища. Засіб відновлює і підтримує здоровий і рівномірний тон шкіри.

2. Крем для контролю пігментації шкіри обличчя і тіла без ретинолу ZO Skin Health Brightalive призначений для всіх типів шкіри з пігментацією і ушкодженнями ультрафіолетом. Brightalive™ застосовує мультивекторний підхід для контролю пігментації шкіри, використовуючи спеціальні компоненти - альфа-арбутин (доведений клінічно) і біоінженерну рослинну фототехнологію, що сприяє зменшенню появи коричневих плям, допомагає вирівняти тон шкіри і пригнічує синтез меланіну.

3. Крем для обличчя ZO Skin Health Wrikle + Texture Repair 0,5% Retinol призначений для шкіри з ознаками старіння - зморшками, провисаннями, текстурою, нерівномірним тоном. Ексклюзивна формула сироватки містить високий % ретинолу (вітаміну А). Засіб має виражену дію на текстуру шкіри, помітно її покращуючи, зменшуючи глибину дрібних і глибоких зморшок і в цілому омолоджуючи шкіру. Ефективне поєднання стовбурових клітин рослин з антиоксидантами і біоміметичними білками сприяє усуненню ознак старіння, а також запобігає їх подальшій появі.

4. Щоденний стимулюючий крем для всіх типів шкіри Daily Power Defense. Має насичену формулу, що забезпечує потужну антивікову дію. Насичує шкіру необхідними вітамінами, повертає пружність, еластичність і сяйво, при цьому запобігає подальшій появі ознак старіння, в тому числі зморшок. Крем надає зволожуючу і антиоксидантну дію, розгладжує мікрорельєф шкіри і насичує клітини необхідними мікроелементами. Склад крему багатий безліччю вітамінів і поживних компонентів, які омолоджують шкіру, стимулюють синтез колагену і еластину, клітинний обмін речовин і регенерацію, повертають тонус, свіжість і сяйво, а також підтримують необхідний рівень вологи. Інтенсивна формула підвищує захисний бар'єр шкіри, роблячи її більш стійкою до навколишнього середовища. Нежирна і приємна текстура швидко вбираються в шкіру, не створюючи неприємної плівки на обличчі.
Спеціально для Вас

Осветляющая программа с восстановлением текстуры
Zein Obagi Skin Health Skin Brightening Program + Texture Repair