Гідрофільний гель 200 мл, Zein Obagi

Zein Obagi Balancing Cleansing Emulsion

Призначення: очищення, зволоження
Час застосування: універсальний
Стать: для жінок
Класифікація: професійна
Тип шкіри: жирна, нормальна
Країна ТМ: США
Зроблено у: США
Об'єм: 200 мл


Очищувальний засіб Balancing Cleansing Emulsion в ZO Skin Health ефективно видаляє макіяж з обличчя та очей, забруднення, глибоко очищає пори, не сушить шкіру та зміцнює її бар'єрні функції.

Balancing Cleansing Emulsion – це клінічно перевірений засіб, що очищає, перетворюється з гелю в молочко, яке підтримує захисний бар'єр.

Основні інгредієнти:

  • Легкі пом'якшувальні засоби – зволожують та підтримує ліпідний бар'єр, забезпечуючи м'яке та комфортне очищення.
  • Поверхнево-активні речовини, що емульгуються, на основі цукру - ультрам'які, не піняться очищувальні засоби, які видаляють жир і забруднення, не порушуючи шкірний бар'єр.
  • Бісаболол + екстракт ядра вівса – допомагають помітно заспокоїти почервонілу та сверблячу шкіру та зменшити реактивність.
Спосіб застосування:

Наносьте на суху шкіру вранці + увечері. Масаж навколо обличчя + очі. Гелева формула почне танути при контакті зі шкірою та розчиняти макіяж та забруднення. Нанесіть воду, щоб перетворити очищувальний засіб на молочну емульсію, що легко змивається. Ретельно змийте.
Щоб забезпечити ретельне видалення стійкого макіяжу або сонцезахисного крему з нечутливої ​​шкіри, можна використовувати Balancing Cleansing Emulsion як попереднє очищення, а потім використовувати водорозчинний засіб для чищення ZO: Gentle Cleanser, Exfoliating Cleanser або Hydrating Cleanser.

Спеціально для Вас

Балансирующая очищающая эмульсия
Zein Obagi Skin Health Balancing Cleansing Emulsion